Skujiņam aktīvs sniegums un izcīnīta 9. vieta "Circuit Franco-Belge" klasikā

LETA. Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš ceturtdien Beļģijā izcīnīja devīto vietu vienas dienas velobraucienā "Circuit Franco-Belge" (UCI kat.1.Pro). Krists Neilands nestartēja slimības dēļ. 

 Šajās sacensībās riteņbraucēji veica 190,6 kilometrus, distances laikā pārvarot  14 dažādus paugurus. 

Pēc vairākiem atrāviena mēģinājumiem riteņbraucēji pēdējā aplī devās kopā peletonā, kurā vienubrīd vadību uzņēmās "Lidl-Trek" riteņbraucēji, tajā skaitā arī Skujiņš. Pēdējos kilometros Skujiņš bija 16 riteņbraucēju vadošajā grupā, kas tuvākajiem sekotājiem bija priekšā par 20 sekundēm. Toms patērēja ļoti daudz spēku grupas priekšā, beigu daļā paliekot  vienīgais no saviem komandas biedriem uz izšķirošajiem notikumiem. 

Pēc pēdējā paugura finiša spurtā uzvaru izrāva beļģis Arno de Lī ("Lotto Dstny"), pirmajā trijniekā finišējot arī norvēģim Rasmusam Tilleram ("Uno-X") un jaunzēlandietim Korbinam Strongam ("Israel - Premier Tech"). Divi pirmie sportisti finišēja četrās stundās 27 minūtēs un 52 sekundēs, bet Strongs zaudēja vienu sekundi.

Skujiņš, kurš bija vienīgais "Lidl-Trek" riteņbraucējs vadošajā grupā, pēdējā kāpumā atdeva pēdējos spēkus, finišējot devītajā vietā 9 sekundes aiz līdera. 

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044