Neilands sezonai punktu liks vēsturiskajā Lombardijas klasikā

Sestdien Itālijā norisināsies jau 117. Lombardijas velobrauciens. Dalībnieku vidū būs arī Latvijas izlases un “Israel Premier Tech” komandas riteņbraucējs Krists Neilands. Līdz ar šīm sacensībām “Tour de France” lieliski aizvadījušais riteņbraucējs liks punktu sacensību sezonai.

Lombardija ir noslēdzošais no riteņbraukšanas monumentiem. Velobrauciens risināsies kāpumiem bagātā apvidū Komo ezera apkārtnē, bet finišs sagaidāms Bergamo. Tradicionāli šajās sacensībām panākumus gūst tie braucēji, kuru spēcīgākās īpašības ir kāpumi.

Šogad 238 kilometru garajā distancē favorīti būs – pērnā gada čempions Tadejs Pogačars, Primožs Rogličs (“Jumbo Visma”), pasaules eksčempions Remko Evenpūls (“Soudal Quick Step”) olimpiskais čempions Ričards Karapazs (“EF Education”) un citi.

Neilanda pārstāvētā komanda koncentrēsies uz abiem vienības veterāniem – Jakobu Fuglsangu un Maiklu Vudsu. Kristam noteikti būs nozīmīga loma komandas rezultāta veidošanā. Kuldīdznieks, kurš šogad īpaši spilgti sevi apliecināja “Tour de France”, vienā no posmiem izcīnot ceturto vietu un vēl virknē etapu dodoties atrāvienos, ar šo velobraucienu noslēgs sezonu. Nākamos trīs gadus viņš turpinās pārstāvēt Izraēlas komandu

Sacensību tiešraide kanālā “Eurosport1”.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044