Jaudīgais Skujiņš trešo dienu pēc kārtas desmitniekā Andalūzijas velobraucienā; kopvērtējumā piektais

Sekmīgi UCI 2 Pro sērijas daudzdienu velobraucienu ceturtdien turpināja Latvijas profesionālais šosejas riteņbraucējs Toms Skujiņš, kurš sacensību smagākajā posmā finišēja astotajā vietā, bet kopvērtējumā pirms pēdējiem diviem etapiem pakāpās uz piekto pozīciju. LETA informācija. Foto: Trek - Segafredo arhīvs.

Ceturtdien sportisti mēroja tūres smagākā posmu - 176,9 kilometrus ar sešiem kategorizētajiem kāpumiem. Uzvaru svinēja kolumbietis Migels Anhels Lopess no "Movistar" komandas, distanci beidzot pēc piecām stundām trīs minūtēm un 26 sekundēm. Divas sekundes vēlāk finiša līniju šķērsoja nīderlandietis Antvans Tolhēks ("Jumbo-Visma"), bet vēl četras sekundes atpalika kanādietis Džeimss Pikoli ("Israel Start-Up Nation").

Skujiņš, kurš piedalījās līderu ķeršanā, Lopesam zaudēja vienu minūti un 29 sekundes, finišēdams astotais. Otrdien pirmajā posmā viņš bija astotais, bet trešdien otrajā etapā bija līderis pirms pēdējā kilometra, tomēr beigās finišēja devītais. Kopvērtējumā par līderi kļuvis Lopess, kurš par 20 sekundēm apsteidz Tolhēku. Skujiņš provizoriski ir piektais, no Lopesa atpaliekot vienu minūti un 47 sekundes.

Sacensībās šogad plānoti pieci etapi ar finišu sestdien Pulpi pilsētā. Sacensības norisinās 67.reizi.