Atvērta pieteikšanās 19. maija individuālā brauciena kontroltreniņam “Biķernieku apļi”

Nākamās nedēļas trešdienā, 19. maijā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē norisināsies kontroltreniņš šosejas riteņbraukšanas individuālajā braucienā – “Biķernieku apļi”. Lai piedalītos treniņā, dalībniekiem jāaizpilda pašapliecinājums un jāizvēlas starta laiks.

 Kontroltreniņš šosejas riteņbraukšanas individuālajā braucienā “Biķernieku apļi” tiek rīkots ar mērķi drošos apstākļos dot iespēju sportistiem neklātienē ar konkurentiem samēroties spēkiem un gūt papildus motivāciju laikā, kad klasisko šosejas riteņbraukšanas sacensību norise vasaras individuālajos sporta veidos ir aizliegta.

Otrais kontroltreniņš Biķernieku trasē norisināsies trešdien, 19. jūnijā. Tajā piedalīties var visa vecuma un meistarības riteņbraucēji. Piesakoties treniņam, dalībnieks izvēlas savu starta laiku. Trasē dalībnieks tiks ielaists tikai pāris minūtes pirms sava starta laika, lai izvairītos no tikšanās ar citiem treniņa dalībniekiem.

Pirms došanās trasē riteņbraucējam ir tiesnesim jānodod pašapliecinājums par “Covid – 19” noteikumu ievērošanu. Dalībnieka starta čips arī tiks uzlikts pie iebraukšanas trasē. Pieteikšanās otrajam kontroltreniņam ērti pieejama mājaslapā www.bulta.lv/evelo. Tur atrodami arī noteikumi un pašapliecinājums.

Pirmie riteņbraucēji trasē dosies pulksten 17:00, bet brīvie laiki pieejami līdz pulksten 19:00. Dienu pirms sacensībām mājaslapā lrf.lv būs pieejams starta saraksts.

D grupas sportistiem būs jāveic viens aplis, C un B grupu sportistiem (puišiem un meitenēm jāveic divi apļi), bet pārējiem dalībniekiem priekšā trīs 5,5 kilometru gariem Biķernieku trases apļi.

Pirmajā kontroltreniņā labāko laiku sasniedza “Evelo” komandas riteņbraucējs Ģirts Vēvers, kurš otrajā vietā atstāja Kristeru Ansonu.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044