Sprude izcīna septīto vietu Eiropas čempionātā ultrariteņbraukšanā

Latvijas velosportists Arvis Sprude aizvadītās nedēļas nogalē Itālijā finišēja septītajā vietā Eiropas čempionātā ultra šosejas riteņbraukšanā. Kuldīdznieks 790 kilometru garos distanci veica 30 stundās un 39 minūtēs.

Arvis Sprude ir vadošais Latvijas ultrariteņbraucējs, kurš regulāri piedalās augsta mēroga sacensībās dažādās Eiropas valstīs. Aizvadītās nedēļas nogalē Arvis kopā ar savu atbalsta komandu devās uz Itāliju, lai tur ņemtu dalību savā pirmajā Eiropas čempionātā ultrariteņbraukšanā.

Sacensības pulcēja gana kuplu riteņbraucēju skaitu. Distances garums sasniedza kopumā 790 kilometrus. Trasē kopumā bija jāpievar 11890 kāpuma metrus. Arvis distances laikā stabili turējās vadošo desmitniekā. Ļoti garā un smagā distance visiem dalībniekiem bija nopietns pārbaudījums. Cīņa ar nogurumu, miegu un sāpēm bija vien daži no izaicinājumiem. Arī mūsu sportists uz brīdi zaudēja koncentrāciju, iemiegot, kā rezultātā iebrauca ceļa barjerā. Tas Arvi nedaudz attālināja no TOP5 pozīcijas.

Finišu mūsu sportists sasniedza pēc 30 stundām un 39 minūtēm. Tas deva septīto vietu. Uzvaru svinēja Rainers Steinbergs, kurš finišēja pēc 26 stundām un 47 sekundēm.