Latvijas junioru šosejas riteņbraukšanas izlases kandidāti Kuldīgā aizvada pirmssezonas treniņnometni

Valsts vadošie junioru šosejas riteņbraucēji izlases galvenā trenera Viestura Lukševica vadībā Kuldīgā aizvada pirmssezonas treniņnometni, ar mērķi labāk sagatavoties 2021. gada sacensību sezonai.

Laikā, kamēr izbraucieni uz ārzemju treniņnometnēm ir ievērojami sarežģītāki nekā iepriekšējos gadus, lielākā daļa Latvijas vadošo junioru šosejas riteņbraucēju, kuri iekļauti valsts izlases sastāvā 2021. gada sezonai, devušies uz Kuldīgu, kur jau nedēļu aizvada treniņnometni. Treniņi notiek stingri ievērojot valstī noteiktos ierobežojumus. Tos vada valsts junioru šosejas riteņbraukšanas izlases galvenais treneris Viesturs Lukševics.

Nometnē pulcējušies junioru vecuma grupas sportisti, kuri pārstāv Rīgas Riteņbraukšanas skolu, Murjāņu sporta ģimnāziju, Kuldīgas novada sporta skolu, RK “Liepāja”, Dobeles sporta skolu, Ķekavas novada sporta skolu, kā arī Cēsu novada pašvaldību.

Treniņprocesā sportisti veic gan testa velo treniņus ārā, turpina krāt izturības bāzi, pārbauda savu fizisko kondīciju Kuldīgas manēžā, kā arī izmanto citu Kuldīgā pieejamo sporta infrastruktūru.  Treniņnomentes mērķis ir apvienot vadošos junioru sportistus, dot viņiem papildus motivāciju pirms gaidāmās sezonas, kā arī pārliecināties par sportistu esošo kondīciju.

Šobrīd nav skaidrības par sezonas sākumu, tomēr galvenie plānotie starti junioru sportistiem ir Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā, kas notiks Itālijā esošajā Trentino pilsētā, kā arī Beļģijā gaidāmais pasaules čempionāts. Lai pienācīgi sagatavotos šīm sacensībām, riteņbraucējiem būs sevi jāapliecina citās starptautiskā mēroga sacensībās.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044