Karbonāri izcīna septīto vietu Bretaņas velobrauciena otrajā posmā

LETA. Latvijas riteņbraucēja Anastasija Karbonāri trešdien izcīnīja septīto vietu daudzdienu velobrauciena "Tour de Bretagne" (UCI kat.2.1) otrajā posmā.

Bretaņas velobrauciena turpinājumā riteņbraucējas trešdien mēroja 124,3 kilometrus ar diviem trešās kategorijas kāpumiem.

Finiša spurtā piecu riteņbraucēju grupā uzvaru izrāva francūziete Valentīna Fortāna ("Cofidis"), vadošajām sportistēm finišējot trīs stundās trīs minūtēs un 54 sekundēs. Karbonāri finišēja divas sekundes vēlāk kopā ar citu Francijas sportisti un sasniedza labāko rezultātu UAE attīstības komandā.

Par septīto vietu Latvijas čempione grupas braucienā Karbonāri ieguva trīs UCI punktus.

Pirmajā posmā uzvarējusī poliete Marta Laha ("Ceratizit") šoreiz finišēja otrā, taču saglabāja līderpozīciju kopvērtējumā, kur tuvāko sekotāju Alesiju Vidžiliju ("Top Girls Fassa Bortolo") apsteidz par 37 sekundēm. Karbonāri pakāpusies uz 11.pozīciju un līderei zaudē 79 sekundes.

Piecu posmu velobrauciens beigsies sestdien.

"Tour de Bretagne" pirmoreiz norisinājās 2000.gadā.