Kādēļ iegādāties licenci?

  • Sportista Licence ir piederības apliecinājums Latvijas Riteņbraukšanas federācijai un Starptautiskajai Riteņbraukšanas Savienībai.
  • Iegādājoties sportista Licenci tās īpašnieks pakļaujas antidopinga nosacījumiem, kā arī Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības noteikumu ievērošanai.

Priekšrocības no sportista Licences iegādāšanās:

  • KAUSA IESKAITE UN NACIONĀLAIS RANGS:
  • Bezmaksas iekļaušana Latvijas kausa šosejas riteņbraukšanā reitingā (juniori/es, amatieiri/es, elites vīri un dāmas). Kausa vērtējumā noteiktas vecuma grupas. 
  • Bezmaksas iekļaušana Latvijas Nacionālajā MTB kausā (juniori/es, amatieri/es, elites vīri un dāmas). Apbalvošana vecuma grupās. 

LICENČU LOJALITĀTES PROGRAMMA:

Lojalitātes programma, kurā licencētie sportisti iegūs īpašas un unikālas atlaides dažādiem ar sportu atpūtu saistītiem pakalpojumiem.

ĪPAŠI NOSACĪJUMI APDROŠINĀŠANAS IEGŪŠANAI:

Latvijas Riteņbraukšanas federācija sadarbībā ar apdrošināšanas kompāniju “Compensa” piedāvā apdrošināt sportistus trīs dažādos līmeņos. Mājaslapā lrf.lv iespējams apskatīt apdrošināšanas noteikumus un ērti pieteikties izvēlētajam līmenim. Apdrošināšanas kompānijas pārstāvis ar klientu sazinās vienas darba dienas laikā pēc anketas aizpildīšanas.

Apdrošināšanas noteikumi pieejami ŠEIT:

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt ŠEIT:

RITEŅBRAUCĒJU ĒRTĪBĀM:

Pieejama elektroniskā licence, kas ērti atrodama un uzrādama tiesnešiem mājaslapā lrf.lv – sadaļā licences – licenču saraksts.

 

 

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044