BMX

Ar aizraujošu posmu Smiltenē noslēdzas Latvijas kausa sezona BMX

Aizvadītās nedēļas nogalē Smiltenes novada Silvas BMX trasē ar Mikusa Strazdiņa uzvaru Pro Open grupā noslēgusies Latvijas kausa sezona BMX riteņbraukšanā. Svētdien turpat sekmīgi aizvadītas arī “BMX Grand Final” sacensības.

Latvijas kauss BMX riteņbraukšanā šogad risinājās deviņos posmos no maija līdz pat septembrim. Sezonas noslēdzošo posmu rīkoja Smiltenes novada BMX klubs “Silvas Ziķeri”. Renāra Augas vadībā sacensību rīkotāji bija parūpējušies par lieliskām divu dienu sacensībām ļoti sakoptā un īpaši jaunatnes vecuma grupām piemērotā trasē.

Pro Open grupā savu uzvaru sēriju Latvijas kausā turpināja “Tālava/ VSS” sportists Mikus Strazdiņš. Otrais mājas trasē palika “Silvas ziķeri” pārstāvis Jēkabs Kalniņš, bet trijnieku noslēdza Strazdiņa kluba biedrs Dāvis Jānis Elbrets. Šajā grupā meitenēm pirmā Paula Kibare (“BMX Rīga/ RRS”), bet otrā vieta Adrijai Dārtai Siliņai no “Tālava/ VSS”.

B15 – 16 grupā 18 braucēju konkurencē triumfēja “BMX Rīga/ RRS” braucējs Edgars Langmanis, kurš saistošā cīņā pārspēja igauni Tonī Mugru. Trešais Silvā Miks Cīrulis no SS “Spars”. B13 – 14 grupā 23 sportistu konkurencē uzvaras laurus plūca jelgavnieks Markuss Soļims. Finālā otrais palika Roberts Černovs no “BMX Rīga/ RRS”, kamēr “Spars” braucējam Valteram Jonasam vieta uz goda pjedestāla trešā pakāpiena.

1. Markuss Ļebedevs, BMX klubs Madona

Svētdien turpat lieliskā gaisotnē aizritēja arī “BMX Grand Final” sacensības, kurās Open15+ grupā triumfēja Mikus Strazdiņš.