MTB

Blūmam 28. vieta Pasaules kausa posma saīsinātā krosa sacensībās

LETA. Latvijas vadošais kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms piektdien ASV ieņēma 28. vietu Pasaules kausa posma saīsinātā krosa sacensībās (MTB XCC).

Lielāko daļu distances cēsnieks bija trešajā un ceturtajā desmitā, finišējot 22 minūtēs un 48 sekundēs. Sacensību uzvarētājam Kristoferam Blevinsam no ASV viņš zaudēja 55 sekundes.

Otro vietu ieņēma rumānis Vlads Daskalu, bet trešais bija itālis Luka Braido - viņi zaudēja attiecīgi divas un četras sekundes. No 40 dalībniekiem finišēja 37. Svētdien Nīderlandes MTB vienības "CST PostNL Bafang" riteņbraucējs Blūms piedalīsies sacensībās olimpiskajā krosā (MTB XCO).

Šo Pasaules kausa sezonu trenera Jāņa Mūsiņa audzēknis iesāka ar 26. vietu posmā Brazīlijā, bet otrajā etapā Vācijā viņš ierindojās 31. pozīcijā. Turpinājumā pēc traumas izārstēšanas viņš atgriezās ar 22. pozīciju.