MTB

Blūms izcīna 14. vietu Pasaules kausa pēdējā posma saīsinātā krosa distancē

LETA. Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms piektdien Itālijā izcīnīja 14.vietu Pasaules kausa sezonas pēdējā, devītā posma saīsinātā krosa sacensībās (XCC). Braucienā, kurā piedalījās 40 kalnu riteņbraucēji, uzvaru svinēja francūzis Tituāns Karo, kurš finišēja 22 minūtēs un 28 sekundēs. Četras sekundes zaudēja Dienvidāfrikas Republikas sportists Alans Haterlijs, bet deviņas sekundes atpalika itālis Luka Braidots.

Blūms ("CST PostNL Bafang") finišēja 32 sekundes vēlāk par uzvarētāju un izcīnīja 14.pozīciju. Svētdien sezonas noslēgumā sportisti cīnīsies olimpiskā krosa (XCO) distancē.

Augusta beigās pasaules čempionātā Blūms XCC un XCO distancēs izcīnīja attiecīgi piekto un 11.vietu. Pirms Eiropas čempionāta, kurā cēsnieks samierinājās ar 30.pozīciju, viņš bija 13. Pasaules kausa posmā un sasniedza karjeras labāko rezultātu.