MTB

Velo cienītāji aicināti uz LVM MTB finālposmu Zaķumuižā

Sestdien Ropažu novada Zaķumuižā norisināsies Latvijas valsts mežu (LVM) Kalnu divriteņu (MTB) maratona sezonas noslēdzošais posms, pēc kura sekos arī kopvērtējuma apbalvošana. Reģistrācija posmam turpinās mājaslapā velo.lv. Foto: Ģirts Kehris. 

Ropažu novada Zaķumuižas trase ieguva lielu popularitāti pandēmijas laikā, kad šeit risinājās neklātienes sacensības. Toties jau šīs nedēļas sestdienā Zaķumuižā kuplā MTB velo saime pulcēsies uz klātienes sezonas finālposmu. Sacensību trases veidotāji parūpējušies par sezonas noslēgumam ļoti atbilstošām, salīdzinoši ātrām un dinamiskām trasēm. Sacensību centrs tiks izveidots Zaķumuižā pie pamatskolas.

Velo dienu kā pirmie atklās jaunākie pedāļu minēji, sacenšoties “Maxima” bērnu braucienos. Starts jaunākajām grupām tiks dots pulksten 11:00. Stundu vēlāk, plkst. 12:00,  starta šāviens tiks dots “Toyota Gravel” distances dalībniekiem. Gravel cienītājiem sarūpēta 53,6 kilometru gara trase pa grants, meža un nedaudz arī asfalta ceļiem. Braucēju maršruts vedīs gar Skuķīšiem, Nāgelmuižu un Maksteniekiem. Trasē būs divi ēdināšanas un dzirdināšanas punkti, kur ikviens varēs atgūt enerģiju.

13:15 trasē dosies dabas baudītāji, kā arī zēnu un meiteņu grupas braucēji “Mammadaba” veselības braucienā, pievarot 21 kilometra garu un interesantu trasi. Tikmēr dienas centrālais starts tiks dots pulksten 13:45, kad 38,3 kilometru garo trasi uzsāks “Lielbāta” MTB brauciena dalībnieki.

Pēc finišiem sekos ne tikai posma, bet arī sezonas kopvērtējuma apbalvošana. Reģistrācija turpinās mājaslapā velo.lv. Tur pieejama arī distanču kartes, nolikums un iepriekšējo posmu rezultāti. Sacensību galvenais atbalstītājs ir Latvijas valsts meži, bet Zaķumuižas posms notiek ar Ropažu novada pašvaldības atbalstu.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044