MTB

Muižnieks piedzīvo tehnisku defektu, bet finišē 42. Pasaules kausā MTB maratonā

LETA. Latvijas sportists Oskars Muižnieks sestdien Čehijā Pasaules kausa kalnu riteņbraukšanā (MTB) pirmajā posmā ierindojās 42.vietā maratona distancē.

Sacensību dalībniekiem Nove Mesto mērojot 118,4 kilometrus, Muižnieks finišēja četrās stundās 44 minūtēs un 26 sekundēs jeb 18 minūtes un piecas sekundes pēc uzvaru izcīnījušā itāļa Fabiāna Rabenšteinera (4:26:21). Oskars distances sākumā piedzīvoja velosipēda tehnisko defektu - pārāva ķēdi. Pēc likstu novēršanas no Alūksnes nākušais sportists vienatnē ķēra vienu konkurentu pēc otra, aizcīnoties līdz 42. vietai.

MTB maratonā startēja nedaudz vairāk nekā 120 dalībnieki.

Svētdien Pasaules kausa pirmā posma olimpiskā krosa (XCO) sacensībās startēs Mārtiņš Blūms, kurš piektdien saīsinātajā krosā (XCC) finišēja 19.vietā.

Pērn Blūms pasaules čempionātā izcīnīja 11.vietu olimpiskajā krosā un finišēja piektais saīsinātajā krosā, savukārt pasaules meistarsacīkstēs MTB maratonā cēsnieks bija sestais.