MTB

Blūmam trešā vieta Pasaules kausa posmā kalnu riteņbraukšanas saīsinātajā krosā

Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms piektdien Austrijā ieņēma trešo vietu Pasaules kausa posma sacensībās saīsinātajā krosā (MTB XCC). 40 riteņbraucēju konkurencē 8,2 kilometrus garo distanci Blūms veica 21 minūtē un 11 sekundēs, par trim sekundēm atpaliekot no uzvarētāja francūža Žordana Sarū, bet par sekundi - no Vācijas braucēja Lukas Švarcbauera.

Par sniegumu piektdien Blūms nopelnīja 160 pasaules ranga punktus. Svētdien norisināsies sacensības olimpiskajā krosā (MTB XCO). Sezonas pirmajā posmā Blūms XCC sacensībās finišēja 19.vietā un XCO distancē ierindojās 23.pozīcijā, bet otrajā posmā saīsinātajā krosā ieņēma 22.vietu, bet XCO distancē - astoto vietu. Pērn Blūms pasaules čempionātā izcīnīja 11.vietu olimpiskajā krosā un finišēja piektais saīsinātajā krosā, savukārt pasaules meistarsacīkstēs MTB maratonā cēsnieks bija sestais.