MTB

Blūms Andoras augstkalnē izcīna 15. vietu Pasaules kausa 5. posmā

LETA. Latvijas kalnu riteņbraucējs Mārtiņš Blūms svētdien Andorā finišēja 15.vietā Pasaules kausa posma sacensībās olimpiskajā krosā (MTB XCO). 111 riteņbraucēju konkurencē 27,4 kilometrus garo distanci Blūms veica stundā 30 minūtēs un 58 sekundēs, no uzvarētāja vācieša Matiasa Flikigera atpaliekot divas minūtes un 55 sekundes.

Otro un trešo vietu izcīnīja francūzis Tomā Grio un brits Tomass Pidkoks, uzvarētājam zaudējot attiecīgi 23 un 44 sekundes. Blūms par startu nopelnīja 76 pasaules ranga punktus. Mārtiņš sacensības iesāka ļoti labi, pēc otrā apļa esot 3. vietā. Turpinājumā ļoti pakāpensiski mūsu sportists zaudēja vairākas pozīcijas. Pēdējā aplī Mārtiņš devās 13. vietā, bet finišs tika sasniegts 15. vietā, kārtējo reizi apliecinot savu piederību pasaules elitei.

Jau ziņots, ka piektdien latvietis Andorā finišēja desmitajā vietā saīsinātajā krosā (MTB XCC).