Svētdien, 22.augustā norisināsies ''Jūrmalas velomaratons 2021''

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies tradicionālais Jūrmalas velomaratons, kuram pieteikušies jau velobraucēji no visas Latvijas. Dalībnieki veiks kādu no trim distancēm – Isostar Tautas 30km distanci, Garmin Ģimenes 15km distanci bet pirmskolas vecuma dalībnieki bērnu 0.5-1km distanci.

Gan dalībniekiem, gan pasākuma viesiem būs sarūpētas dažādas interesantas aktivitātes visas dienas garumā. Jūrmalas velomaratona dalībnieku sastāvs meistarības ziņā ir ļoti dažāds, jo startē gan profesionāli sportisti, gan ikviens, kam ikdienā patīk pārvietoties ar velosipēdu. Tāpat sacensībās var ieraudzīt visu vecuma pārstāvjus – veterānus, pieaugušos, jauniešus un arī mazus bērnus. Jo īpaši kūrortpilsētā ir gaidītas ģimenes ar bērniem, lai kopā aktīvi pavadītu laiku un iedvesmotu bērnus sportot svaigā gaisā. Organizatori katram dalībniekam finišā būs sarūpējuši īpašu piemiņas medaļu.

Dalībnieku ērtībai numurus varēs izņemt iepriekš un nebūs jāstāv rindās sacensību rīta. Šogad to varēs izdarīt divas dienas - 20. un 21. augustā no plkst. 12:00 līdz plkst. 18:00 Via Jurmala Outlet Village, kas atrodas pusceļā starp Rīgu un Jūrmalu.

Līdz ar Jūrmalas velomaratona norisi Jūrmalas pilsētā ir ieviesti satiksmes ierobežojumi. Tā kā nedēļas nogalē sola siltu laiku, organizatori aicina dalībniekus laicīgi plānot savu nokļūšanu Jūrmalā un nestāvēt garās rindās. 22.augustā būs  jāņem vērā, ka satiksmes ierobežojumi būs šādās Jūrmalas ielās: Turaidas ielā, Meža prospektā, O. Kalpaka prospektā, Vikingu ielā, Jūrnieku ielā, Bulduru prospektā, Kr.Barona ielā, Dzintaru prospektā, Ikšķiles un Raunas ielā.

Pašvaldība aicina braucējus neveidot drūzmu pie caurlaižu iegādes automātiem Priedainē, un caurlaides iegādāties elektroniski: portālā www.visitjurmala.lv, ar “Mobilly” vai “Citadele” aplikāciju starpniecību. Tāpat pastāv iespēja nodevu samaksāt caurlaižu iegādes automātos četrās vietās pilsētā: pie lielveikala “Rimi” Lielupē, pie Dzintaru koncertzāles, Majoru stāvlaukumā un pie Dubultu stacijas.

Reģistrēties sacensībām un ar nolikumu var iepazīties www.velojurmala.lv.

Pasākumu organizē “Piedzīvojumu sacensību apvienība” (X Events), uz velomaratonu aicina Jūrmalas pilsēta.

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044