Skujiņš pēc Besēžas velobrauciena otrā posma kopvērtējumā jau septītais

LETA. Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no Pasaules tūres vienības "Trek - Segafredo" ceturtdien finišēja 16.vietā "Etoile de Besseges - Tour du Gard" (UCI kat.2.1) sacensību Francijā otrajā posmā.

Otrajā posmā riteņbraucēji veica 156 kilometrus ar diviem otrās kategorijas kāpumiem, kas izretināja braucējus. Finišā pirmais bija "Cofidis" franču braucējs Braians Kukars, kurš četru braucēju grupiņā apsteidza pirmā posma uzvarētāju - Skujiņa komandas biedru dāni Madsu Pedersenu un "Uno-X Pro" norvēģu braucēju Tubīasu Hallannu Juhannesenu.

Viņi, tāpat kā "TotalEnergies" pārstāvis Matjē Birgodo, distanci veica trīs stundās 41 minūtē un 46 sekundēs. Skujiņš finišēja 16.vietā 17 sekundes aiz uzvarētāja. Startēja 145 riteņbraucēji.

Kopvērtējumā pēc diviem posmiem līderis ir Pedersens, kuram 17 sekundes zaudē Burgodo, bet 21 sekundi - "EF Education-EasyPost" pārstāvis itālis Alberto Betiols. Skujiņš pakāpies uz septīto vietu, līderim zaudējot 44 sekundes.

Piektdien trešajā posmā sportisti Besežas apkārtnē mēros 155 kilometrus ar vienu pirmās un trim otrās kategorijas kāpumiem. Sacensības piecu posmu garumā beigsies svētdien. 2021.gadā velobraucienā uzvarēja Beļģijas sportists Tims Vellenss.