Karjerjas līdz šim labāko sezonu aizvadošais Pluto izcīna trešo vietu UCI līmeņa viendienu sacensībās Polijā

LETA. Latvijas riteņbraucējs Mārtiņš Pluto otrdien izcīnīja trešo vietu Polijā notikušajās viendienas sacensībās "Memorial Andrzeja Trochanowskiego" (UCI kat.1.2).

Polijas riteņbraucēja un trenera Andžeja Tročanovska piemiņas sacensībās sportisti otrdien veica 139,5 kilometrus garu distanci, kurā bija trīs grants sekcijas.

Nīderlandes kontinentālo komandu ABLOC pārstāvošais Pluto piedalījās dienas atrāvienā, kurā bija astoņi riteņbraucēji, bet finiša spurtā par uzvaru cīnījās četri no viņiem. Uzvaru svinēja vācietis Tobiass Nolde ("P&S Benotti"), kurš par sekundi pārspēja nīderlandieti Timu Bīrkensu ("Allinq"), Pluto un norvēģi Hakonu Olrustu ("Coop").

Vadošie sportisti distancē pavadīja apmēram 3 stundas un 21 sekundi. Jūnijā 24 gadus vecais Pluto izcīnīja karjeras pirmo uzvaru UCI sacensībās, Nīderlandē finišējot pirmais "Midden-Brabant Poort Omloop" (UCI kat.1.2) velobraucienā.