Liepiņš pēc lieliska snieguma dienas atrāvienā nopelna aktīvākā braucēja kreklu "Tour Poitou" pirmajā posmā

LETA. Latvijas riteņbraucējs Emīls Liepiņš otrdien uzvarēja divos no trīs starpfinišiem Francijā notiekošā velobrauciena "Tour Poitou-Charentes en Nouvelle-Aquitaine" (UCI kat.2.1) pirmajā posmā, kas viņam pēc pirmās sacensību dienas dod otro vietu kopvērtējumā. Emīls arī ieguvis aktīvākā braucēja krekliņu. 

 Otrdien riteņbraucēji mēroja 193,1 kilometrus ar diviem nelieliem pauguriem un trīs sprinta starpfinišiem. "Trek - Segafredo" komandas riteņbraucējs Liepiņš bija sešu riteņbraucēju lielajā atrāviena grupā un uzvarēja pirmajos divos sprinta starpfinišos un trešajā bija otrais. Tādējādi Latvijas čempions grupas braucienā ieguva astoņas bonusa sekundes kopvērtējumā.

Atrāviens gan tika panākts un uzvarētājs noskaidrojās finiša spurtā. Tajā uzvarēja francūzis Marks Sarro ("AG2R Citroen"), otrais bija Liepiņa un Toma Skujiņa komandas biedrs Edvards Tēnss no Beļģijas, bet trešais - cits mājinieks Lorenco Manzins ("TotalEnergies").

 Lielā grupa ar abiem latviešiem sastāvā finišēja četrās stundās 16 minūtēs un 56 sekundēs. Skujiņš bija 25.vietā, bet Liepiņš ieņēma 46.pozīciju.

Kopvērtējumā līderis ir Sorro, kurš par divām sekundēm apsteidz vicelīderi Liepiņu, kamēr Skujiņš ar desmit sekunžu deficītu ir 29.pozīcijā un šodien brauks aktīvākā braucēja krekliņā.

 Turpmākajās trīs dienās riteņbraucēji veiks vēl trīs posmus, no kuriem priekšpēdējais būs sadalīts individuālajā braucienā un grupas braucienā.

 

LRF logo

KONTAKTI

Latvijas Riteņbraukšanas Federācija
Roberta Feldmaņa iela 11, Rīga LV -1014
Tālr./fakss: 67540605
Reģistrācijas numurs: 40008023340
Banka: A/S «Swedbank», konts LV70HABA000140J038044