Pluto desmitā vieta vienas dienas velobraucienā Lielbritānijā

Latvijas riteņbraucējs Mārtiņš Pluto svētdien Lielbritānijā izcīnīja desmito vietu "Rutland-Melton CiCLE Classic" (UCI kat.1.2) viendienas velobraucienā. Šīs sacensības izceļas ar šaurajiem grants un pat meža ceļiem, kur nereti braucēji piedzīvo tehniskos defektus.

Riteņbraucējiem līdzenumā ar nelieliem pauguriņiem mērojot 183,5 kilometrus, uzvaru izcīnīja ASV pārstāvis Lūks Lamperti ("Trinity Racing"), kurš distanci veica četrās stundās 38 minūtēs un 33 sekundēs, uzvarēdams 26 vadošo braucēju sprinta sacensībās.

Otro vietu ieguva Beļģijas sportists Teils de Dekers no "Lotto Dstny" otrās komandas un trešo - mājinieks Džeimss Makkejs ("Cycling Sheffield").

Pluto ("ABLOC") finišēja desmitais vadošajā grupā ar tādu pašu laiku kā uzvarētājam. Mārtiņš aizvadīja ļoti aktīvas sacensības, esot līderu grupā. Finišs gan neizdevās kā cerēts, tomēr gūtā desmitā vieta deva 3 UCI pasaules ranga punktus.