Skujiņš sasniedz 33. laiku PČ solo braucienā

LETA. Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš piektdien Stērlingā ieņēma 33.vietu pasaules riteņbraukšanas čempionāta individuālajā braucienā, kamēr par uzvarētāju kļuva beļģis Remko Evenpūls.

Piektdien riteņbraucēji mēroja 47,8 kilometrus ar finišu pie Stērlingas pils, pēdējos 800 metrus veicot nelielā kāpumā pa bruģi. Evenpūls distanci veica 55 minūtēs un 19,23 sekundēs un kļuva par jaunāko pasaules čempionu individuālajā braucienā.

Otrajā vietā, zaudējot 12,28 sekundes, finišēja Itālijas riteņbraucējs Filipo Ganna, kamēr Lielbritānijas pārstāvis Džošua Tārlings atpalika 48,20 sekundes un ierindojās trešajā pozīcijā.

Toms Skujiņš, kurš vienīgais no Latvijas riteņbraucējiem startēja individuālajā braucienā, distanci veica par četrām minūtēm un 4,95 sekundēm lēnāk nekā uzvarētājas un ieņēma 33. vietu 78 sportistu konkurencē.

Jau ziņots, ka grupas braucienā, kas norisinājās svētdien, Skujiņš izcīnīja augsto astoto vietu, kamēr Krists Neilands, kurš lielu daļu distances bija atrāviena grupā, finišēja provizoriski 23. pozīcijā, bet Emīls Liepiņš bija 29., kamēr Mārtiņš Pluto izstājās.