Krasts un Belohvosčiks EČ U23 grupas braucienā finišē vadošajā grupā

LETA. Latvijas riteņbraucējs Alekss Krasts piektdien Nīderlandē sasniedza labāko rezultātu no Latvijas pārstāvjiem un ierindojās 46.pozīcijā Eiropas U-23 čempionātā grupas braucienā. Riteņbraucēji mēroja 136,5 kilometrus līdzenumā, un pirmo vietu izcīnīja Dānijas sportists Henriks Pedersens, kurš finišu sasniedza pēc trīs stundām un 12 sekundēm.

Otro vietu ieņēma Spānijas riteņbraucējs Ivans Romeo, kurš piekāpās dānim 25 sekundes, bet francūzis Pols Magnjē zaudēja uzvarētājam 37 sekundes un noslēdza labāko trijnieku. Kārlis Klismets centās maksimāli palīdzēt Krastam un Belohvoščikam iegūt labāku pozīciju pirms iebraukšana apļos.

144 startējuši riteņbraucēji uzsāka 136 km distance, kuras odziņa bija mākslīgi veidotā Col du Vam apkārtne.
Līdz apļiem izveidojās dienas atrāviens, kas izdzīvoja līdz finišam. Solo uzvaru guva dānis Henriks Pedersens, otrajā vietā atstājot spāni Ivanu Romeo.
Augstā 4. vieta Igaunijas riteņbraucējam Madis Mihkels.

No mūsu vīriem vadošajā grupā, kurā līdz finišam atbrauca 50 sportisti, atradās Alekss un Kristiāns. Galvenā cīņa mūsējiem bija par pozīciju.