Sidebar

Sezona Kategorija Vieta
Lejupielādēt kalendāru
No Līdz Kategorija Nosaukums Grupa Vieta Org Kat. Rezultāti Nolikums www
01.02 02.02 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa 1./2. posms Elite, Juniori Shepparton (Austrālija) UCI Open link
08.02 09.02 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa 3./4. posms Elite, Juniori Bathurst (Austrālija) UCI Open link
08.02 08.02 Nacionālais šosejas Baltijas valstu čempionāta treka riteņbraukšanā 1. diena Visas Paņeveža (Lietuva) LRF Augstākā Download file Download file Open link
09.02 09.02 Nacionālais šosejas Baltijas valstu čempionāta treka riteņbraukšanā 2. diena Visas Paņeveža (Lietuva) LRF Augstākā Download file Download file Open link
13.05 13.05 Nacionālais šosejas LK posms - ZZK GP Visas Rīga Evelo Team 2 Open link
16.05 16.05 Nacionālais MTB Velokross Baloži 3. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
17.05 17.05 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 2. posms Visas Alūksne Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
20.05 20.05 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 7. posms Visas Rīga (Biķernieki) LRF 4 Open link
22.05 24.05 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 1. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Čehija (Nove Mesto na Morave) UCI Open link
23.05 23.05 Nacionālais šosejas LK posms - Ķekavas velobrauciens Visas Ķekava Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 1 Open link
24.05 24.05 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 3. posms Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
27.05 27.05 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 8. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
30.05 30.05 Nacionālais MTB Carnikavas pavasara riteņbrauciens Visas Carnikava Carnikavas novada pašaldība 2 Open link
03.06 03.06 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 9. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
06.06 07.06 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 4. posms MTB Downhill Elite. juniori Lielbritānija (Fort William) UCI Open link
06.06 06.06 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 2. posms Visas Grobiņa RK Liepāja 3 Open link
07.06 07.06 Nacionālais šosejas LK posms - Toyota Rīgas velomaratons Visas Rīga Igo Japiņa sporta aģentūra 2 Open link
10.06 10.06 Nacionālais šosejas LK posms - Biķernieku trases GP Visas Rīga (Biķernieki) LRF 2 Open link
10.06 10.06 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas lielās balvas sacensības A,B,C,D Rīga (Biķernieki) LRF 2 Open link
13.06 13.06 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 4. posms Visas Burtnieku novads (Avoti) LRF Download file Open link
13.06 13.06 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 3. posms Visas Pļaviņas Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
14.06 14.06 Nacionālais šosejas LK posms - Valkas četrcīņas šosejas riteņbraukšanas sacensības Visas Valka Valkas novada dome 1 Open link
17.06 17.06 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 10. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
18.06 18.06 Nacionālais šosejas Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā Visas Rīga (Biķernieki) LRF Augstākā Open link
19.06 21.06 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 2. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Andora (Vallnord) UCI Open link
19.06 21.06 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 5. posms MTB Downhill Elite. juniori Andora (Vallnord) UCI Open link
20.06 21.06 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 9./10. posms Visas Norvēģija (Rade) UEC Download file Open link
20.06 20.06 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 5. posms Visas Madona LRF Download file
20.06 20.06 Nacionālais šosejas Latvijas un Lietuvas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā Juniori/ Juniores/ Sievietes/ Amatieri/Amatieres Ignalina (Lietuva) LRF Augstākā Open link
21.06 21.06 Nacionālais šosejas Latvijas un Lietuvas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā Elite Ignalina (Lietuva) LRF Augstākā Open link
24.06 24.06 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 11. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
25.06 28.06 Starptautiskais MTB Pasaules čempionāts MTB XCO krosā Elite, U23, Juniori Vācija (Albstadt) UCI Open link
27.06 27.06 Starptautiskais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 3. posms Visas Kazdanga RK Liepāja 3 Open link
01.07 01.07 Nacionālais šosejas LK posms -BSC group GP Visas Rīga (Biķernieki) Evelo Team 2 Open link
04.07 04.07 Nacionālais BMX Latvijas un Lietuvas čempionāts BMX Visas Ventspils LRF Open link
05.07 05.07 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 4. posms Visas Talsi Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
08.07 08.07 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 12. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tadēms 4 Open link
10.07 12.07 Starptautiskais BMX UEC Eiropas čempionāts Visas Beļģija (Dessel) UEC Open link
12.07 12.07 Nacionālais MTB Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB XCO krosā Visas Sigulda LRF Augstākā Open link
15.07 15.07 Nacionālais šosejas LK posms - evelostore.lv GP Visas Rīga (Biķernieki) Evelo Team 1 Open link
18.07 18.07 Nacionālais MTB Līvānu MTB Maratons 2020 Visas Līvāni Veloklubs Līvāni 2 Open link
19.07 19.07 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 4. posms Visas Krimulda Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
22.07 22.07 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 13. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
25.07 25.07 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 6. posms Visas Vecpiebalga LRF Download file Open link
25.07 26.07 Nacionālais šosejas LK posms - Jāņa Baukša piemiņas kauss (grupas brauciens, kritērijs) Visas Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola 2./4. Open link
25.07 26.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Latvijas jaunatnes kausa posms (Latvijas čempionāts grupas braucienā B un C grupām ) A,B,C,D Kuldīga LRF 4 Open link
26.07 26.07 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 5. posms Visas Baldone Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
26.07 26.07 Nacionālais BMX Vecpiebalgas novada BMX kauss Visas Vecpiebalga Vecpiebalgas BMX klubs Download file Open link
28.07 30.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas kauss daudzdienu braucienā jauniešiem B Rīga RRS 4 Open link
29.07 29.07 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 14. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
30.07 31.07 Starptautiskais BMX Olimpiskās spēles Elite Japāna (Tokija) SOK Open link
02.08 02.08 Starptautiskais BMX Baltic Sea Cup posms Visas Somija (Helsinki) Helsinku BMX klubs Open link
02.08 02.08 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 5. posms (Latvijas čempionāts MTB maratonā) Visas Ikšķile Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
05.08 05.08 Nacionālais šosejas LK posms - Biķernieku trases sacensības Visas Rīga (Biķernieki) LRF 2 Open link
05.08 05.08 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Latvijas jaunatnes kausa 4. posms A,B,C,D Rīga (Biķernieki) LRF 4 Open link
09.08 09.08 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 6. posms Visas Cēsis Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
12.08 12.08 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 15. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
14.08 16.08 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 3. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Šveice (Lenzerheide) UCI Open link
15.08 15.08 Nacionālais šosejas LK posms - Liepājas velo diena Visas Liepāja RK Liepāja 3 Open link
15.08 15.08 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Latvijas jaunatnes kausa 5. posms A,B,C,D Liepāja LRF 4 Open link
15.08 15.08 Nacionālais MTB Carnikavas vasaras riteņbrauciens Visas Carnikava Carnikavas novada pašaldība 2 Open link
16.08 16.08 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 6. posms Visas Priekule Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
19.08 19.08 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 16. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
21.08 23.08 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 4. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Kanāda (Mont - Sainte - Anne) UCI Open link
21.08 23.08 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 6. posms MTB Downhill Elite. juniori Kanāda (Mont - Sainte - Anne) UCI Open link
22.08 23.08 Nacionālais MTB 24h MTB 2020 Visas Dabas parks Ogres Zilie kalni Briedis Bedrē Brikšķināja 3 Open link
23.08 23.08 Nacionālais šosejas Dobeles dzirnavnieka kausa 3. posms grupas braucienā/ Dobeles velo diena Visas Dobele RSK Tandēms 2 Open link
26.08 26.08 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 17. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
29.08 29.08 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 7. posms Visas Smiltene LRF Download file Open link
29.08 29.08 Nacionālais MTB Daugavpils novada MTB maratons Visas Daugavpils Tūrisma klubs Sniegpulkstenīte 2 Open link
29.08 29.08 Nacionālais šosejas Valkas četrcīņas MTB maratona sacensības Visas Valka Valkas novada dome 3 Open link
29.08 29.08 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 4. posms Visas Tiks precizēts RK Liepāja 3 Open link
30.08 30.08 Nacionālais MTB XC Sēlijas Pērle 2020 Visas Gārsene Veloklubs Līvāni 4 Open link
30.08 30.08 Nacionālais BMX Super Open Smiltene Visas Smiltene BMX klubs Silvas ziķeri Download file Open link
05.09 06.09 Starptautiskais MTB Pasaules čempionāts MTB Downhill Elite. juniori Austrija (Leogang) UCI Open link
06.09 06.09 Nacionālais šosejas LK posms - Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra/ LRF 1 Open link
06.09 06.09 Nacionālais MTB Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciena MTB brauciens Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra/ LRF 2 Open link
09.09 13.09 Starpatutiskais šosejas Eiropas čempionāts šosejas riteņbraukšanā Elite, U23, Juniori Itālija (Trentino) UEC Open link
11.09 13.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 5. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Itālija (Val Di Sole) UCI Open link
11.09 13.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 7. posms MTB Downhill Elite. juniori Itālija (Val Di Sole) UCI Open link
12.09 12.09 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 8. posms Visas Valmiera (VOC) LRF Download file Open link
12.09 12.09 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 7. posms Visas Ape Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
12.09 13.09 Nacionālais šosejas LK posms - Pafbet Smiltenes kauss Visas Smiltene Smiltenes BJSS 3 Open link
12.09 13.09 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Latvijas jaunatnes kausa 6. posms A,B,C,D Smiltene LRF 4 Open link
13.09 13.09 Nacionālais BMX Baltic Sea Cup posms Visas Valmiera (VOC) BMX klubs Valmieras puikas Open link
18.09 20.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 6. posms MTB XCO krosā Elite, U23 Francija (Les Gets) UCI Open link
18.09 20.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa 8. posms MTB Downhill Elite. juniori Francija (Les Gets) UCI Open link
19.09 19.09 Nacionālais šosejas LK posms - Pļaviņu novada 9. Neatkarības velomaratons Visas Pļaviņas Pļaviņu novada pašvaldība 2 Open link
19.09 19.09 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 5. posms Visas Izriede RK Liepāja 3 Open link
19.09 19.09 Nacionālais MTB Velokross Baloži 4. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
20.09 27.09 Starpatutiskais šosejas Pasaules čempionāts šosejas riteņbraukšanā Elite, U23, Juniori Šveice (Aigle) UCI Open link
20.09 20.09 Nacionālais MTB Kūku MTB maratons 2020. Visas Kūku pagasts Veloklubs Līvāni 2 Open link
26.09 26.09 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 7. posms Visas Ropaži Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
26.09 26.09 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas pilsētas atklātās sacensības ITT braucienā Visas Rīga (Biķernieki) RRS 4 Open link
04.10 04.10 Nacionālais MTB Dobeles dzirnavnieka kausa 4. posms - MTB kross Visas Dobele RSK Tandēms 2 Open link
10.10 10.10 Nacionālais MTB Velokross Baloži 5. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link