Sidebar

Sezona Kategorija Vieta
Lejupielādēt kalendāru
No Līdz Kategorija Nosaukums Grupa Vieta Org Kat. Rezultāti Nolikums www
01.02 02.02 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa 1./2. posms Elite, Juniori Shepparton (Austrālija) UCI Open link
08.02 09.02 Starptautiskais BMX UCI Pasaules kausa 3./4. posms Elite, Juniori Bathurst (Austrālija) UCI Open link
08.02 08.02 Nacionālais šosejas Baltijas valstu čempionāta treka riteņbraukšanā 1. diena Visas Paņeveža (Lietuva) LRF Augstākā Download file Download file Open link
09.02 09.02 Nacionālais šosejas Baltijas valstu čempionāta treka riteņbraukšanā 2. diena Visas Paņeveža (Lietuva) LRF Augstākā Download file Download file Open link
06.05 06.05 Nacionālais šosejas Veloprofs Latvijas kauss riteņbraukšanā Zwift platformā Visas Rīga LRF/ veikals Veloprofs 4 Download file Download file Open link
10.06 10.06 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 1. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
14.06 14.06 Nacionālais šosejas LK posms - Valkas četrcīņas šosejas riteņbraukšanas sacensības Visas Valka Valkas novada dome 1 Download file Download file Open link
17.06 17.06 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 10. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
17.06 17.06 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas pilsētas atklātās sacensības ITT braucienā A,B,C,D Rīga (Biķernieki) RRS 4 Download file Open link
24.06 24.06 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 11. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
27.06 27.06 Nacionālais MTB Daugavpils velokross 2020 Visas Daugavpils Tūrisma klubs Sniegpulkstenīte 2 Download file Download file Open link
28.06 28.06 Nacionālais MTB MySport Tomes MTB maratons Visas Tome Biedrība MySport 4 Download file Download file Open link
01.07 01.07 Nacionālais šosejas LK posms -BSC group GP Visas Rīga (Biķernieki) Evelo Team 1 Download file Download file Open link
04.07 04.07 Nacionālais šosejas Dobeles dzirnavnieka kausa 1. posms - Individuālais brauciens Apgulde RSK Tandēms 2 Download file Download file
04.07 04.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Dobeles dzirnavnieka kausa sacensības A,B,C,D Apgulde RSK Tandēms/ LRF Download file Download file
05.07 05.07 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 1. posms Visas Talsi Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
05.07 05.07 Nacionālais šosejas Dobeles dzirnavnieka kausa 2. posms - Grupas brauciens Visas Kroņauce RSK Tandēms 1 Download file Download file Open link
08.07 08.07 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 12. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tadēms 4 Open link
11.07 11.07 Nacionālais MTB Ikšķiles MTB velobrauciens Visas Ikšķiles novads BiedrĪba Sportlat 3 Download file Open link
11.07 11.07 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 1. posms Visas Burtnieku novads (Avoti) LRF Download file Download file Open link
12.07 12.07 Nacionālais MTB Latvijas un Lietuvas čempionāts MTB XCO krosā Visas Sigulda LRF Augstākā Download file Download file Open link
12.07 12.07 Nacionālais BMX Burtnieku novada kauss 2020 Visas Burtnieku novads (Avoti) BMX klubs Tālava Download file Download file Open link
15.07 15.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas lielās balvas sacensības A,B,C,D Rīga (Biķernieki) LRF 4 Download file Open link
15.07 15.07 Nacionālais šosejas LK posms - evelostore.lv GP Visas Rīga (Biķernieki) Evelo Team 1 Open link
15.07 15.07 Nacionālais šosejas Latvijas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā amatieru sievietēm Master, CFA Rīga (Biķernieki) LRF 1 Download file Open link
18.07 18.07 Nacionālais MTB Lejskurzemes MTB seriāls "Ālandes apļi" Visas Grobiņa RK Liepāja 3 Open link
22.07 22.07 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 13. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
25.07 26.07 Nacionālais šosejas LK posms - Jāņa Baukša piemiņas kauss (grupas brauciens, kritērijs) Visas Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola 2./4. Download file Open link
25.07 26.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs J. Baukša piemiņas kausa sacensības (Latvijas čempionāts grupas braucienā B un C grupām ) A,B,C,D Kuldīga Kuldīgas novada sporta skola/ LRF 4 Download file Open link
25.07 25.07 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 2. posms Visas Vecpiebalga LRF Download file Open link
26.07 26.07 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 2. posms Visas Alūksne Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
26.07 26.07 Nacionālais BMX Vecpiebalgas novada BMX kauss Visas Vecpiebalga Vecpiebalgas BMX klubs Download file Open link
28.07 30.07 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas kauss daudzdienu braucienā jauniešiem B Rīga RRS 4 Download file Open link
29.07 29.07 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 14. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
01.08 01.08 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 3. posms Visas Jelgava LRF Download file Open link
02.08 02.08 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 1. posms (Latvijas čempionāts MTB maratonā) Visas Cēsis - Valmiera Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
02.08 02.08 Nacionālais BMX Jelgavas atklātais čempionāts BMX Visas Jelgava BMX klubs Mītavas kumeļi Download file Open link
05.08 05.08 Nacionālais šosejas LK posms - Biķernieku trases sacensības Visas Rīga (Biķernieki) LRF 2 Open link
05.08 05.08 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Biķernieku trases lielās balvas sacensības A,B,C,D Rīga (Biķernieki) LRF 4 Download file Open link
08.08 08.08 Nacionālais šosejas LK posms - Ķekavas velobrauciens Visas Ķekava Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 1 Open link
09.08 09.08 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 3. posms Visas Cēsis Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
12.08 12.08 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 15. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
15.08 15.08 Nacionālais MTB Carnikavas vasaras riteņbrauciens Visas Carnikava Carnikavas novada pašaldība 2 Open link
15.08 15.08 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 2. posms (Latvijas čempionāts MTB maratonā) Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
15.08 15.08 Nacionālais BMX BMX Latvijas čempionāts Visas Ventspils LRF Download file Open link
19.08 19.08 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 16. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
19.08 19.08 Nacionālais šosejas Latvijas un Lietuvas čempionāts šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā Visas Rīga (Biķernieki) LRF Open link
20.08 20.08 Nacionālais šosejas Latvijas un Lietuvas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā Juniori/Juniores/Sievietes Lietuva (Jonava) LRF Augstākā Open link
22.08 23.08 Nacionālais MTB 24h MTB 2020 Visas Dabas parks Ogres Zilie kalni Briedis Bedrē Brikšķināja 3 Open link
23.08 23.08 Nacionālais šosejas Latvijas un Lietuvas čempionāts šosejas riteņbraukšanā grupas braucienā Elite, Master, CFA Lietuva (Jonava) LRF Augstākā Open link
23.08 23.08 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 5. posms Visas Pļaviņas Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
26.08 26.08 Nacionālais šosejas Vipsport Veloapļi 17. posms Visas Rīga (Biķernieki) RSK Tandēms 4 Open link
29.08 29.08 Nacionālais MTB Daugavpils novada MTB maratons Visas Daugavpils Tūrisma klubs Sniegpulkstenīte 2 Open link
29.08 29.08 Nacionālais MTB Valkas četrcīņas MTB maratona sacensības Visas Valka Valkas novada dome 3 Download file Open link
29.08 29.08 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 4. posms Visas Tiks precizēts RK Liepāja 3 Open link
29.08 29.08 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 4. posms Visas Smiltene LRF Download file Open link
30.08 30.08 Nacionālais MTB XC Sēlijas Pērle 2020 Visas Gārsene Veloklubs Līvāni 4 Open link
30.08 30.08 Nacionālais šosejas Dobeles dzirnavnieka kausa 3. posms - grupas brauciens Visas Dobele RSK Tadēms 1 Open link
05.09 06.09 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 1./2. posms Visas Itālija (Verona) UEC Open link
05.09 06.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB XCO krosā un Downhill 1. posms Elite, U23 Šveice (Lenzerheide) UCI Open link
06.09 06.09 Nacionālais šosejas LK posms - Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciens Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra/ LRF 1 Open link
06.09 06.09 Nacionālais MTB Latvijas Riteņbraucēju Vienības brauciena MTB brauciens Visas Sigulda Igo Japiņa sporta aģentūra/ LRF 2 Open link
12.09 12.09 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 6. posms Visas Ape Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
12.09 13.09 Nacionālais šosejas LK posms - Pafbet Smiltenes kauss Visas Smiltene Smiltenes BJSS 3 Open link
12.09 13.09 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Smiltenes kauss A,B,C,D Smiltene LRF 4 Download file Open link
12.09 13.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB XCO krosā un Downhill 2. posms Elite, U23 Itālija (Val Di Sole) UCI Open link
12.09 12.09 Nacionālais BMX Mārupes BMX kluba 10. gadu jubilejas sacensības Visas Mārupe BMX klubs Mārupe Download file Open link
19.09 19.09 Nacionālais šosejas LK posms - Pļaviņu novada 9. Neatkarības velomaratons Visas Pļaviņas Pļaviņu novada pašvaldība 2 Open link
19.09 19.09 Nacionālais MTB Lejaskurzemes MTB velokrosa seriāla 5. posms Visas Izriede RK Liepāja 3 Open link
19.09 19.09 Nacionālais MTB Velokross Baloži 4. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
19.09 20.09 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 3./4. posms Visas Francija (Sarrians) UEC Open link
19.09 20.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB XCO krosā un Downhill 3. posms Elite, U23 Francija (Les Gets) UCI Open link
19.09 19.09 Nacionālais BMX SMScredit.lv BMX čempionāta 5. posms Visas Valmiera (VOC) LRF Download file Open link
20.09 27.09 Starpatutiskais šosejas Pasaules čempionāts šosejas riteņbraukšanā Elite, U23, Juniori Šveice (Aigle) UCI Open link
20.09 20.09 Nacionālais MTB Kūku MTB maratons 2020. Visas Kūku pagasts Veloklubs Līvāni 2 Open link
20.09 20.09 Nacionālais šosejas Toyota Rīgas velomaratons Visas Rīga Igo Japiņa sporta aģentūra 2 Open link
26.09 26.09 Jaunatnes šosejas un MTB kalendārs Rīgas pilsētas atklātās sacensības ITT braucienā Visas Rīga (Biķernieki) RRS 4 Open link
27.09 27.09 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 3. posms Visas Talsi Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
29.09 29.09 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB XCO krosā 4. posms Elite, U23 Čehija (Nove Mesto na Morave) UCI Open link
02.10 04.10 Starptautiskais BMX UEC Eiropas čempionāts Visas Beļģija (Dessel) UEC Open link
03.10 03.10 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 6. posms Visas Baldone Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
04.10 04.10 Nacionālais MTB Dobeles dzirnavnieka kausa 4. posms - MTB kross Visas Dobele RSK Tandēms 2 Open link
04.10 04.10 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB XCO krosā 5. posms Elite, U23 Čehija (Nove Mesto na Morave) UCI Open link
05.10 11.10 Starptautiskais MTB Pasaules čempionāts MTB XCO krosā un Downhill Elite, U23, Juniori Austrija (Leogang) UCI Open link
10.10 10.10 Nacionālais MTB Velokross Baloži 5. posms Visas Baloži Ķekavas novada pašvaldības sporta aģentūra 3 Open link
11.10 11.10 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 34 posms Visas Ikšķile Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2. Open link
15.10 15.10 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB Downhill 4. posms Elite, U23 Slovēnija (Maribor) UCI Open link
17.10 17.10 Nacionālais MTB Vivus.lv MTB maratona 7. posms Visas Tukums Latvijas Kalnu riteņbraukšanas attīstības centrs 1./2. Open link
18.10 18.10 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB Downhill 5. posms Elite, U23 Slovēnija (Maribor) UCI Open link
24.10 25.10 Starptautiskais MTB Pasaules čempionāts MTB maratonā Elite Turcija (Sakarya) UCI Open link
24.10 24.10 Nacionālais MTB Latvijas valsts mežu MTB maratona 5. posms Visas Ropaži Igo Japiņa sporta aģentūra 1./2.
29.10 29.10 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB Downhill 6. posms Elite, U23 Portugāle (Lousa) UCI Open link
31.10 01.11 Starptautiskais BMX UEC Eiropas kausa 5./6. posms Visas Beļģija (Zolder) UEC Open link
01.11 01.11 Starptautiskais MTB Pasaules kausa MTB Downhill 7. posms Elite, U23 Portugāle (Lousa) UCI Open link